Monika Gworek

Monika Gworek to wieloletni dyrektor szkół dla dorosłych, promująca edukację ustawiczną. Szczególnie wspiera kobiety, które po okresie wychowania dzieci chcą wrócić na rynek pracy poprzez uzupełnienie wykształcenia.
Prowadzi bezpłatne szkolenia z zakresu prawa administracyjnego dla swoich uczniów i osób bezrobotnych.
Posiadane wykształcenie – Prawo administracyjne, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Zarządzanie oświatą, Pedagogika, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Terapia zajęciowa.
- Dlaczego Ruch Marka Materka? Pana Prezydenta znam od wielu lat i obserwuję jego spektakularną karierę samorządową. Znam opinie wielu mieszkańców Starachowic, którzy są bardzo zadowoleni z Jego działalności na rzecz ich miasta. Pan Prezydent jest pozytywnie nastawiony do wszystkich ludzi bez względu na ich przynależność partyjną, współpracuje z każdym mądrym człowiekiem. Jego spokój i tolerancja budzi mój największy szacunek. Jest on wzorem dla innych Prezydentów , Burmistrzów i Wójtów. Z takim człowiekiem można owocnie współpracować na rzecz rozwoju naszego regionu i jego mieszkańców. Rozwiązania z zakresu infrastruktury i innowacji w zarządzaniu miastem, które zastosował Pan Prezydent w Starachowicach doskonale sprawdzą się również w Gminie Stąporków. Dlatego przyjęłam zaproszenie do Ruchu Pana Marka Materka - mówi Monika Gworek.