Przemysław Skibiński

Tworzymy polityczne centrum, dlatego cieszymy się, że nasze struktury w centralnym regionie Polski stale się poszerzają 🙂
Przemysław Skibiński jest przedsiębiorcą. Prowadzi punkty handlowe oraz firmę doradczą z zakresu marketingu i sprzedaży. W szczególności współpracuje z małymi i średnimi polskimi firmami. Jest praktykiem biznesu.
Jako pracownik przeszedł każdy szczebel zawodowy - od magazyniera, poprzez sprzedawcę i specjalistę ds. marketingu aż do kierownika czy dyrektora ds. sprzedaży i marketingu.
Jest bezpartyjny. Interesuje się marketingiem politycznym. Posiada doświadczenie w budowaniu organizacji politycznej.
W latach 2015-2019 należał do partii Nowoczesna. Pełnił tam m.in. rolę wiceprzewodniczącego i członka zarządu w województwie łódzkim. Należał do rady krajowej partii. W 2019 r. złożył rezygnację.
Absolwent kierunku "Administracja wymiaru sprawiedliwości" na Wyższej Szkole Kupieckiej w Łodzi.
Aktywny kibic. Wspiera lokalne inicjatywy oraz organizacje społeczne. Udziela nieodpłatnych porad dla początkujących biznesów.
„Dlaczego Ruch Marka Materka?
Na polskiej scenie politycznej musi nastąpić zmiana pokoleń. Czasy się zmieniają, a politycy są wciąż ci sami. Wzajemny układ polityczny POPiS-u czas przerwać. W mojej ocenie Ruch Marka Materka może to zrobić.
Za Ruchem stoi lider, który ma duże poparcie społeczne oraz sukcesy w swoim mieście, w Starachowicach. Pokazuje to chociażby ostatni wynik wyborczy (84,4%) czy liczne nagrody. Jest też grupa ambitnych i skutecznych ludzi, którzy we własnych środowiskach wykazali się wiedzą, pracowitością oraz zaangażowaniem.
Widać, że ten projekt oparty jest na dobrych fundamentach. Dlatego postanowiłem dołączyć do Ruchu i będę wspierał Marka Materka w drodze do zwycięstwa w wyborach” - mówi Przemysław Skibiński.