Paweł Molik

radny Rady Gminy Zagnańsk

Prezydent Marek Materek: "Ludzi silnych jak Dąb Bartek w samorządzie nam potrzeba. Działalność w życiu publicznym Pawła obserwuję od 10 lat. Od siedmiu lat Paweł dzięki zaufaniu mieszkańców służy lokalnej społeczności jako przedstawiciel w Radzie Gminy.
Cieszę się, że do naszego komitetu dołączył radny z Gminy, która większości z nas jest doskonale znana dzięki takim miejscom jak Dąb Bartek, Kraina Tetrapoda czy ruiny huty w Samsonowie. W rodzinnej miejscowości Pawła działa jeden z najstarszych klubów sportowych w regionie LKS Skała Tumlin.
Paweł pokazał, że chce i potrafi działać dla innych ludzi ponad politycznymi podziałami. Wiem, że będzie to także robił w przyszłości budując wokół siebie dobry zespół współpracowników”.
- Prezydenta Marka Materka poznałem ponad 10 lat temu. Nasze drogi przeplatały się przez te lata wielokrotnie. Cieszę się, że mogę dołączyć do najlepszej drużyny w Województwie Świętokrzyskim. Liczę, że nasza współpraca pozwoli mi w jeszcze lepszy sposób angażować się w życie publiczne. Gmina Zagnańsk to moje miejsce na ziemi, tam mieszkam od urodzenia i z tym miejscem wiążę przyszłość mojej rodziny. Zależy mi na tym, aby inwestycje infrastrukturalne szły w parze z rozwojem kultury i sportu angażując w życie gminy jak największą ilość mieszkańców. Chciałbym, abyśmy jako mieszkańcy gminy stanowili wspólnotę - mówi Paweł Molik.